Sklep flagowy | Profesjonalny serwis rowerów |Autoryzowany serwis e-bike i amortyzatorów

O Nas

Jesteśmy flagowym sklepem i serwisem marki TREK, mamy też rowery rodzimej marki NS Bikes i RONDO. Ale wiesz co? Nieważne, co masz napisane na ramie, śmiało możesz z tym do nas przyjść – ogarniemy!

 

DRE ROWERY to my, wyczynowi kolarze i pasjonaci. Ścigamy się w MTB, na szosie, jeździmy po lasach, górach i wertepach. Prowadzimy klub mtb – Trek Gdynia Młode Wilki dla zawodników w wieku 8-14 lat. Współpracujemy blisko z BigFootWorks, mamy też wypożyczalnię rowerów. Organizujemy wyścigi, treningi, zajęcia teoretyczne, demo days i wydarzenia dla firm. Chcesz spróbować za tym nadążyć? Odwiedź nasz profil na Instagramie…

 

…a przede wszystkim odwiedź nas osobiście w Gdyni i w Gdańsku! Po 12 latach działalności w niewielkim lokalu na Demptowie, w domu Dziadka Dre, w 2023 przenieśliśmy się na 600 mkw w Gdyni-Redłowie przy ul. Stryjskiej 24. Czekamy na Was też w Gdańsku-Suchaninie przy ul. Schuberta 1A. Jest nas coraz więcej, a nam ciągle mało!

 

A w ogóle po co to wszystko? Po to, żebyście cieszyli się jazdą rowerem tak samo jak my. Chcemy, żeby Wasze rowery służyły długo i nie sprawiały problemów, a przyczyniały się do Waszych radości i sukcesów. I zawsze mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję przybić piątkę na trasie.

Wiemy, że nie może chodzić tylko o kasę!

 

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić swój pierwszy rower w życiu, czy potrzebujesz serwisu najbardziej skomplikowanej części na świecie, możesz nam zaufać. Wiemy co robimy.

 

Wiemy, bo jeździmy!