Sklep flagowy | Profesjonalny serwis rowerów |Autoryzowany serwis e-bike i amortyzatorów

Serwis amortyzatorów

Amortyzator, damper, regulowana sztyca – te wszystkie szpeje nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni możesz zamówić u nas profesjonalny serwis wszystkiego, co związane z zawieszeniem roweru. Używamy wyłącznie najwyższej jakości narzędzi i urządzeń marki Parktool, Fox, RockShox czy Andreani (to ostatnie to pompa do próżniowego napełniania amortyzatorów olejem, jakby co – na szczęście nie musisz tego wiedzieć, bo masz nas!).

 

Wykonujemy zarówno przeglądy gwarancyjne, jak i przeglądy i naprawy pogwarancyjne. Usługę serwisu zawieszenia możesz zamówić u nas także online. Wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze sprzętem, a po naprawie odeślemy go do Twojego domu. Wygodniej się nie da.

Znamy się na tej robocie i śmiemy twierdzić, że poradzimy sobie ze wszystkim, co tylko nam przyniesiesz. Jeśli jednak chcesz się upewnić, czy pomożemy przy Twoim amortyzatorze, zadzwoń do nas na nr tel 579 058 801 (w dni robocze od 10 do 18, w soboty 10-15) albo napisz na sklep@drerowery.pl