Sklep flagowy | Profesjonalny serwis rowerów |Autoryzowany serwis e-bike i amortyzatorów

Wypożyczalnia rowerów Trek

TESTUJ I BAW SIĘ DOBRZE!

Chcesz sprawdzić, dlaczego posiadacze Treka nie chcą już słyszeć o innych rowerach? Jesteś w Trójmieście na wakacje i chcesz pojeździć na rowerze? A może zastanawiasz się nad zakupem konkretnego modelu i ciekawią Cię jego możliwości?

Zajrzyj do naszej wypożyczalni w Gdyni przy ul. Stryjskiej 24! Mamy u siebie mnóstwo rowerów marki TREK, które możesz wypróbować – górskie i elektryczne, w różnych wariantach i rozmiarach, spośród których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Chętnie doradzimy Ci w wyborze, możemy też wypożyczyć Ci dodatkowe akcesoria.

Przy wypożyczeniu podpisujemy umowę: WZÓR UMOWY WYPOŻYCZENIA

Współpracujemy z BigFootWorks – wynajmujemy rowery do śmigania po singlach w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (nowe Fuel EX i EXe!), oferujemy także profesjonalny instruktaż, jak się tam dobrze złomotać. Możesz przyjechać na rower do Trójmiasta, zapominając spakować czegokolwiek na rower: w razie potrzeby wypożyczymy Ci kask, a nawet dodatkową baterię do elektryka.

Rezerwacje online dostępne w formularzu poniżej.

A może życzysz sobie event integracyjny dla firm, wprowadzający do świata kolarstwa górskiego? SPRAWDŹ NASZE EVENTY I OFERTĘ.

Jeśli masz ochotę na inne wydarzenie grupowe, także firmowe, takie jak prelekcja, wycieczka czy rajd, odezwij się do nas! Mamy rowery, zaplecze techniczne, lata doświadczenia i mnóstwo pomysłów. 

Pytania i życzenia przyjmujemy na adres mailowy: esklep@drerowery.pl 

Wolisz przez telefon? Chętnie odpowiemy: 888 455 666

Trek Fuel EXe 8 300 zł/doba
Trek Fuel EX 8 220 zł/doba
Trek Rail 9.8
Trek Rail 9.8 300 zł/doba
Trek Powerfly 7 250 zł/doba